Praca dla studentów z j. angielskim [Poland]

Ogłoszenie o pracę dla Studentów z Językiem Angielskim: praca z elastycznym grafikiem

Studiujesz dziennie, zaocznie lub wieczorowo i posługujesz się j. angielskim? Marzyłeś o karierze Youtubera i/lub wystąpienia online nie są dla Ciebie wyzwaniem? Poszukujemy komunikatywnych studentów posługiwaniem się językiem angielskim do pracy na stanowisku Prezentera Online. Jeśli prezencja jest Twoją mocną stroną, lubisz pracę z ludźmi i chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim grafikiem, ta oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Prezenter Online

Lokalizacja: Kraków

Typ zatrudnienia: Umowa Zlecenie

Obowiązki:

  • Prowadzenie prezentacji online w języku angielskim
  • Zapewnienie profesjonalnego wyglądu i przestrzegania oficjalnego dress code'u podczas prezentacji
  • Współpraca z zespołem w celu doskonalenia umiejętności prezentacyjnych
  • Elastyczność w wyborze godzin pracy i możliwość pracy na zmianach dziennych i nocnych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • Chęć do wykorzystania j. angielskiego w trakcie pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność w organizacji czasu pracy
  • Chęć do pracy w trybie online
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność dostosowania się do oficjalnego dress code'u
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na feedback

Mile widziane wcześniejsze doświadczenia w profesjonalnej obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy - sam/a decydujesz, kiedy pracujesz
  • Nielimitowany dostęp do kawy i napojów
  • Atrakcyjne biuro w Centrum Krakowa - łatwy dojazd
  • Umowę zlecenie, która pozwala na niezależność i zarobek w oparciu o ilość wykonanej pracy
  • Wdrożenie do pracy oraz pakiet szkoleń, które pozwolą Ci doskonalić umiejętności prezentacyjne
  • Pracę w dynamicznym i wsparciu środowisku, które docenia kreatywność i zaangażowanie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • A także inne dodatki

Ze względu na sprzęt, jego ciągłe wykorzystanie i dostęp do studia, jest to praca stacjonarna :)

Jeśli jesteś gotowy/a do pracy w inspirującym środowisku, rozwijania swoich umiejętności i zarabiania w zgodzie z Twoim własnym grafikiem, prześlij swoje CV :)

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Umowa zlecenie

Wynagrodzenie: 4 800,00zł - 6 000,00zł miesięcznie (brutto)

Elastyczne wymagania językowe:

  • Polski nie wymagany

Harmonogram:

  • Dzienna zmiana
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwe weekendy
  • Nocna zmiana
  • Popołudniowa zmiana
  • Praca zmianowa
  • Święta

Świadczenia dodatkowe:

  • Dodatkowe dni wolne
  • Imprezy firmowe
  • Pakiety i karty sportowe
  • Pomoc w opiece nad dzieckiem
  • Program poleceń pracowniczych
  • Program wdrożeniowy
  • Zapewniona nauka języka

Język:

  • angielskim (Preferowane)

Miejsce pracy: In person

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال